sipka ZDE VYBERTE KOBEREC PRO VAŠE VOZIDLO


A U T O K O B E R C E

Dodáváme přesné textilní autokoberce přizpůsobené tvaru podlahy vozu. Spodní část je pogumovaná protiskluzová - neprosakují a mají protiskluzovou úpravu proti posunu.
Koberce dodáváme v černé barvě s kvalitním červeně vpečeným nápisem z obdobného materiálu olemován textilní páskou. Je možné za příplatek vyšití jiného textu po telefonické domluvě na tel 604 855 405.

Každý koberec má napsán text s modelem vozu s červeně vpečeným nápisem.

DŮLEŽITÉ:
Tento nápis je zhotoven z filcu a je přilepen a vpečen po dobu 8 hodin pod teplotou do koberce o výšce vlasu 6-8 mm. Tímto je zaručeno opravdu kvalitní spojení obou materiálů. Naše přesné autokoberce jsou určeny a tvarovány přesně pro daný typ auta s ohledem na tvar a výstupky v podlaze . Určité typy koberců, pokud daný typ auta je tímto vybaven, jsou u řidiče a spolujezdce osazeny plastovými otvory pro mechanické zajištění proti posuvu. Na straně řidiče pod pedály je autokoberec zpevněn nášlapem z měkkého černého plastu, ktery výrazně prodlužuje jeho životnost. Tím je zajištěna maximální ochrana podlah interiéru před znečištěním.

UVEDENÁ CENA JE JEDNOTNÁ ZA KOMPLETNÍ SADU 4kusy.

Autokoberec s textem podtrhuje individualitu zákazníka.

Autokoberce jsou vyrobeny z kvalitních polypropylenových a polyamidových materiálů.
VRCHNÍ strana je tvořena z nestřižených smyčkových 100% polypropylenových vláknem o výšce vlasu 6-8 mm. Okraje autokoberců jsou obšity černou textilní lemovkou.
SPODNÍ strana je potažena nepropustným gumovým granulátem, který brání prosakování vody a posuvu autokoberce po podlaze automobilu. Snadná údržba zaručuje používání autokoberců po celý rok. Autokoberce lze snadno vyčistit vyklepáním, vysátím nebo umytím za použití běžných mycích prostředků. Lze použít běžné autošampony a prostředky.(Nedávejte do pračky).

Autokoberce na míru. Potřebujete-li textilní autokoberce, vyrobené na míru Vašeho vozu s jakýmkoli textem nebo logem volejte 604 855 405.


koberec   koberec   koberec   koberec   koberec